В Українському католицькому університеті відбувся другий модуль сертифікатної програми «Good Governance» для управлінців з 9 громад Львівщини у межах «Школи публічного управління». Про це інформує ЛОР.
Організатор навчання – Обласна асоціація місцевих рад «Ради Львівщини».
«Про фінансування та бюджетування проєктів слухачам розповів доктор економічних наук Андрій Пелехатий, а про фандрейзинг та грантрайтинг – політолог-міжнародник Андрій Хімяк.
Сертифікатна програма «Good Governance» має на меті посилення знань із ключових напрямів нової моделі державного управління та надання нового заряду енергії для ефективного проведення реформ і відбудови в післявоєнній Україні», - розповів виконавчий директор Асоціації Данило Сороковий.
До слова, з 2021 року у співпраці Асоціації «Ради Львівщини» та Школи публічного управління УКУ вже 11 представників громад мали можливість пройти сертифіковане навчання за програмою «Good Governance».
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ