Слухай онлайн
Cуспільство

Дрогобичани долучилися до розробки веб-додатку для протидії коронавірусу

Веб-додаток Poboremo.org UIF вже доступний для користування. Про це заявив Віктор Андрусів, виконавчий директор UIF на своїй Facebook-сторінці, - інформує прес-службі Дрогобицької міської ради.
Фото: Victor Andrusiv

"За 4 дні ми розробили веб-додаток Poboremo. Пішли шляхом веб-додатка, тому що повноцінний додаток проходить тривале погодження в playmarket та appstore, і розробка могла зайняти мінімум 3 тижні. Тому ви можете встановити його собі на телефон із сайту", – розповів Віктор Андрусів.

Тож, які функції виконує додаток?

Віктор Андрусів повідомив про три чинних опції додатку:

1. Онлайн-тест. З аналізу того, як і де пробують визначити ризик коронавірусу, ми склали тест з питаннями, які мінімально можуть вам дати зрозуміти, наскільки є ризик, що ви захворіли. Але така інформація, звісно, є дорадчою. Все реальне – у лікаря.

2. Працює біржа взаємодопомоги. Якщо вам потрібна допомога, ви можете створити заявку. Якщо ви бажаєте допомогти – ви дивитесь заявки і напряму контактуєте з людиною щодо допомоги.

3. Довідкова інформація. На сайті купа довідкової інформації.

За словами виконавчого директора UIF, деякі функції додатку ще у розробці.

"1. Попередній запис. Ще минулого тижня стало зрозуміло, що новий виклик – це черги в магазини, аптеки, лікарні тощо. Тому ми розробляємо можливість легкого дистанційного запису на конкретну годину. Буде доступний найближчі дні. 2. Найближчі випадки. У додатку буде можливість дивитись випадки на рівні районів містах і областях. Таким чином ви зможете відстежувати динаміку поруч з собою.
Оскільки робота велась дні і ночі, можливі якісь баги чи помилки, які ми не побачили. Виявлені недоліки пишіть мені в особисте повідомлення або на скриньку інституту: uifuture@gmail.org.  Це стало можливим завдяки роботі УІМ та підтримці компанії Rendmate. Героями створення додатку є Роман Турчин та Станіслав Гайдер", – підсумував Віктор Андрусів.

Додаток доступний за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");