Слухай онлайн
Політика

КСУ перевірить конституційність рішення Ради ліквідувати райони – депутат

Конституційний Суд України відкрив конституційне провадження щодо відповідності Конституції України постанови ВР про ліквідацію і створення нових районів. Про це в своєму Telegram-каналі заявила представниця Верховної Ради в КСУ, народна депутатка від фракції «Слуга народу» Ольга Совгиря.

«Ухвалою колегії суддів Конституційного Суду відкрито конституційне провадження у справі щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року № 807-ІХ за конституційним поданням 49 народних депутатів України від 20 жовтня 2020», — написала Совгиря, про це повідомив AgroPolit.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року до Конституційного Суду України 20 жовтня надійшло конституційне подання 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року № 807-ІХ.

Нагадаємо, що Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №3651-д, яким визначила діяльність місцевих рад у зв’язку з раніше ухваленим рішенням про ліквідацію та створення нових районів. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ