Слухай онлайн
Cуспільство

Львівщина долучається до глобального проєкту "Озеленення планети"

В Україні триває реалізація екологічного проєкту ʺОзеленення планетиʺ. У зв’язку з карантинними обмеженнями організатори закликали до індивідуальних висаджень дерев в межах проєкту. Про це повідомили 14 квітня у пресслужбі ЛОДА.
Фото ілюстративне

Щоб стати учасником акції, потрібно:

- висадити власне дерево, згідно визначених стандартів та норм регіону;

- зробити фото або відео процесу висадження дерева;

- зареєструвати власне висадження дерева в термін до 20 квітня на сайті проєкту ʺОзеленення Планетиʺ за посиланням. 

Індивідуальні висадження триватимуть з 10 до 20 квітня.

Ініціативу активно підтримують на Львівщині. У суботу, 17 квітня, пройдуть більш масштабні акції, проте з обов’язковим дотриманням карантинних норм. 

На території Львова та Львівської області головними локаціями висадки стануть центр міста, колія вздовж Сихівського трамвая, вул. Богданівська, лікарня швидкої медичної допомоги, Личаківський, Франківський та Шевченківські райони. Також, висаджуватимуть дерева на 15 ділянках у лісових господарствах, зокрема у Жовківському ЛГ, Буському ЛГ, Рава Руському ЛГ, ДП Радехівське ЛМГ, ДП Самбірське ЛГ, ДП Стрийський ЛГ, ДП Дрогобицькому ЛГ, ДП Сколівське ЛГ.

Взяти участь закликають кожного, хто небайдужий до екологічного майбутнього нашої планети.

Висаджуватиме дерева і голова Львівської ОДА МАксим Козицький. Він долучиться до акції у Верблянському лісництві ДП ʺБуське лісове господарствоʺ.

Дали старт цій важливій екологічній ініціативі на початку березня. Тоді на площі Соборній висадили дві ялинки, що стали першими деревами, висадженими у Львові в межах проєкту ʺОзеленення планетиʺ.

Тоді ж голова Львівської ОДА ініціював передання саджанців із селекційно-насіннєвого центру, що в Брюховичах, усім міністерствам та ОДА в Україні. Відтак, поступово дерева із Львівщини були висаджені в різних куточках нашої держави.

ʺВисадка дерев – це не лише наш внесок в озеленення міста, області чи країни. Це наш внесок у боротьбу з глобальним потеплінням. Вкотре наголошую, що завдяки таким ініціативам кожен з нас може бути долучений до важливої справиʺ, - зазначив очільник області.

Сьогодні ж внести свою лепту у боротьбу з глобальним потеплінням запрошують кожного. Представників медіа для висвітлення ініціативи запрошують акредитуватись. Контактна особа для співпраці зі ЗМІ та акредитація на висадку 17 квітня - Віра Припасник, тел 0634794796.

Зазначимо, що ініціаторами проєкту ʺОзеленення планетиʺ є найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу CEO Club Ukraine, засновником якого є Сергій Гайдачук та Business Woman Club, президентом якого є Аня Крисюк. На Львівщині координатором акції є громадська організація ʺДобро.Дійʺ спільно з небайдужими громадськими активістами та волонтерами міста.

ʺНашою глобальною місією за наступні три роки, спільно зі 100 країнами світу та кожним куточком України висадити понад 100 млн дерев по цілій планеті. А головне це змінити екосвідомість українців, запобігти незаконній вирубці лісів, навчити як молодь, так і старших людей сортувати сміття, бути обізнаними та свідомими. Тому, що наша планета нині переживає нелегкі часи, це і пожежі, і зміна клімату, надмірна кількість опадів і зокрема зменшення дерев у лісах. Тож у наших силах поширення екологічної обізнаності серед усіх верств населення. Усе в природі – це коловорот взаємної співпраціʺ, - зазначив голова громадської організації ʺДобро.Дійʺ Ігор Дулин. 

Довідково

Восени минулого року в межах глобального екологічного проєкту ʺОзеленення Україниʺ та Акції ʺ1 000 000 дерев за 24 годиниʺ, що проходила 17 жовтня 2020 року – по всій Україні було висаджено 1 831 333 дерев, у тому числі на Львівщині висадили - 212 тисяч нових дерев. Кількість видів дерев: 33. Також у знак солідарності до екопроєкту та України у 10 країнах світу було висаджено 115 дерев. Участь в Акції взяли понад 50 000 учасників. Відповідно було встановлено рекорд України, дані результати внесено в Книгу рекордів України, як першу в Україні колективну історію успіху українців. 

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на вихідних у Львові висадили 73 дерева.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ