Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Біля Театру Лесі з'явилися дерева

Біля фасаду Театру Лесі Українки з'явилися кущі та дерева. Нещодавно на вулиці Городоцькій біля головних входів в будівлю театру було розміщено еко-куточок. Про це повідомили 18 червня у пресслужбі ЛМР.

 Цим проєктом колектив мав за мету долучитися до озеленення міста, а також продемонструвати, що екосвідомість - це, в першу чергу, про уважність кожного та кожної, а також про рішення, які впливають на довкілля.

Проєкт було розділено на 3 частини. Спочатку впродовж тижня до паркану на тротуарі біля театру було прикріплено силуети дерев, зроблених шляхом ресайклінгу з використаних дерев’яних матеріалів, з написом “тут будуть справжні дерева”. Далі було реалізовано висадку кущів вздовж фасаду театру. А після цього реалізовано короткий відео-сторітелінг про проєкт. 

Ця ініціатива здійснюється в рамках проєкту “Екосвідомий театр”, який Театр Лесі Українки реалізує в рамках програми мікро-грантів Zero Waste meets Culture in Lviv за підтримки Австрійського бюро кооперації у Львові та Федерального міністерства Австрії з європейських та закордонних справ. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ