Слухай онлайн
Здоров'я

Львівські стоматологи проти Зуба (доповнено)

Сьогодні, 22 серпня, під стінами львівської Ратуші розпочалась акція протесту львівських стоматологів. Про це повідомив кореспондент Гал-інфо.
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
1/4

У коментарі для Гал-інфо загальну думку висловила лікар-терапевт вищої категорії 5 стоматологічної поліклініки Ніна Іванівна Каневська. Вона розповіла, що біля Ратуші зібрались працівники стоматологічних поліклінік №3, №4, №5, які сподіваються на діалог з начальником управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимиром Зубом.

«Ще з лютого місяця ми боремось зі псевдореформою, яку задумав Зуб разом з депутатами і на чолі з міським головою Львова Андрієм Садовим. Ми вже звернулись до суду. Наразі справа ще розглядається. Нас постійно тероризують. Нам вже два місяці не виплачують зарплати: ні санітаркам, ні медсестрам, ні лікарям. І взагалі вони (чиновники) ігнорують будь-які наші вимоги.

Львівські стоматологи готові судитись з міською радою

Наші умови такі: влади має сісти з нами за стіл переговорів, щоб вислухати наші вимоги. Після мітингу ми підемо в обласну прокуратуру, потім в інспекцію праці, щоб написати заяву про незаконні дії злочинної влади.

Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
1/3

Сьогодні ми вже бачимо результати цієї псевдореформи: 84 працівники звільнені. Тепер Сихівська філія порожня. Хто розрахувався, той позабирав всі свої інструменти та прибори, тому поліклініка і спорожніла, бо то всі приносили на роботу все своє».

Стоматологічна війна у Львові і її ціна - беззубі роти

Мова йде про реорганізовану 1-шу стоматологічну поліклініку у Львові – це дорогі приміщення у центрі Львова на проспекті Т. Шевченка, а також чимало інших приміщень у різних районах Львова. Як ми вже писали, головним лікарем тут є «реорганізатор» Петро Питльований, тут же працював і його зять, той самий Юрій Павлів, що тепер має «реорганізувати» 3-тю стоматполіклініку. А далі підуть 4-та і 5-та. Там також чимало "смачних" приміщень.

Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
1/6

Продовж першої години акції до мітингувальників з міської ради ніхто не вийшов. Також жодного коментаря Гал-інфо не почуло від прес-служби Львівської міської ради.

Довідка.

Ухвалою сесії Львівської міської ради було прийнято рішення на базі чотирьох комунальних стоматологічних поліклінік Львова створити комунальні некомерційні підприємства, щоб, мовляв, гроші виділяти не на зарплату працівникам стоматполіклінік, а на лікування стоматологічних захворювань у пільгових категорій населення. Застосовуючи дешеві матеріали та технології.      

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ