Слухай онлайн
Культура

Львівський театр імені Лесі Українки відремонтують за 10 млн грн

КП «Львівський драматичний театр імені Лесі Українки», що на вул. Городоцькій, 12 вересня підписав договір з ТОВ «Дельтабуд» на ремонт дахів та фасадів театру. Сума угоди — 10,5 млн грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель Prozorro.

Нині театр є у такому занедбаному стані, що скасовує вистави через погані погодні умови. Згідно з технічним завданням, переможець торгів за надані кошти повинен розібрати та встановити нове перекриття даху, замінити вікна та двері, відреставрувати фасад, залишивши незмінним загальне оздоблення.

За кошторисними розрахунками, підрядник отримає 281 тис. грн прибутку (2,67% від суми), а на зарплату працівникам витратить 3,3 млн грн — 31,9%.

Єдиним конкурентом на торгах виступило колективне підприємство «Центр комплекс», яке пропонувало виконати роботи за 9,1 млн грн, що на 13% дешевше. Саме з ними театр мав намір укласти угоду, але «Центр комплекс» не надав кошторис, відтак їх пропозицію відхилили.

Кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Дельтабуд» є львів’яни Олег Костик та Іван Ганик.  Загалом фірма уклала 3 угоди на 19,7 млн грн, серед них і підряд від ЛНУ ім. І. Франка на реконструкцію будівлі санаторію та поліклініки під студентський гуртожиток 9,07 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ