Слухай онлайн
Cуспільство

Майже 68% львів'ян підтримують будівництво сміттєпереробного заводу

Як інформують у ЛКП ʺЗелене містоʺ, 67,7% мешканців Львова позитивно ставляться до проєкту будівництва сміттєпереробного заводу. Такі дані соціологічного опитування, яке проводила дослідницька агенція Fama.

ʺЗа результатами дослідження, лише 18,5% мешканців негативно ставляться до будівництва заводу, 5,1% – позитивно та негативно однаковою мірою, 4,3% - не визначилися з відповіддю, а ще 4,3% тих, хто не чув про будівництво.

Своєю чергою, про впровадження у Львові системи сортування органічних відходів із метою їхньої подальшої переробки на компост знають 63,1% опитаних. 42,0% зазначають, що відсортовують органіку від інших типів відходів вдома, 18,4% - наразі не сортують, але готові це робити, ще 2,7% не сортують і не готові сортуватиʺ, - зазначають у ЛКП ʺЗелене містоʺ із посиланням на результати дослідження.

Відомо, що збір даних тривав із 3 до 9 квітня 2021 року. За цей час було опитано 800 мешканців Львівської МТГ, віком від 18 років. Застосована багатоступенева пропорційна стратифікаційна вибірка з використанням маршрутного методу та квотуванням на останньому щаблі (за віком та статтю).

Теоретична похибка репрезентативності даних для цієї групи з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 3,5% для показників, близьких до 50%, 3,0% для показників, близьких до 25% або 75%, 2,1% для показників, близьких до 10% або 90%, 1,5% для показників, близьких до 5% або 95%, 0,7% для показників, близьких до 1% або 99%.

З повним текстом результатів дослідження можна ознайомитися за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ