Слухай онлайн
Cуспільство

Мешканців Львівщини запрошують до обговорення онлайн-платформи ВзаємоДія

ВзаємоДія: інститути громадянського суспільства запрошують до обговорення технічних вимог функціонування онлайн-платформи. Про це сьогодні, 4 серпня, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської ОДА.
Фото ЛОДА

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА повідомляє, про те, що Міністерство цифрової трансформації України спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України та іншими партнерами працюють над створенням та розробленням єдиної онлайн-платформи взаємодії органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства – ВзаємоДія.

Мета платформи – впровадження зручних онлайн-інструментів взаємодії громадян та влади:

  • е-звернення та е-петиції;
  • е-консультації;
  • доступ до публічних звітів топ-чиновників;
  • електронне голосування в межах обрання членів громадських рад при держорганах
  • конкурси проєктів громадських організацій тощо.

Детальніше за посиланням 

До обговорення технічних вимог, які є основою для розроблення платформи, запрошуються експерти та майбутні користувачі. Із проєктом напрацьованих технічних вимог можна ознайомитись тут. 

Пропозиції щодо функціонування платформи можна надсилати до 14 серпня 2020 року на електронну адресу: s.havrylenko@thedigital.gov.ua

Нагадуємо про те, що розроблення цієї онлайн-платформи є одним із урядових зобов’язань у межах реалізації в Україні міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ