Слухай онлайн
Cуспільство

Мешканця Славського притягнули до відповідальності

Мешканець селища Славське продовжує порушувати природоохоронний режим прибережної смуги річки Опір. Про це повідомили 22 червня Гал-інфо у пресслужбі Держекоінспекції у Львівській області.
Фото Держекоінспекція

Державними інспекторами проведено позапланову перевірку раніше виданого припису мешканцю селища Славське Стрийського району, який порушував природоохоронний режим прибережної захисної смуги річки Опір.

Під час проведення перевірки працівниками Інспекції встановлено, що вищезазначеним громадянином припис не виконано та продовжує здійснювати складування будівельних матеріалів (будівельні блоки, металеві труби, арматуру, камінь різних фракцій) в межах прибережної захисної смуги річки Опір на відстані від 15 до 25 м від урізу води, а також обладнав стоянку для транспортних засобів біля річки Опір у селищі Славське Стрийського району. Вищевказані дії також трактуються як самовільне зайняття земельної ділянки та порушення правил поводження з відходами.

Відповідно до статті 188-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності та видано повторний припис на усунення порушень, обов’язковий до виконання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ