Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині створять індустріальний парк на понад 3 тис нових робочих місць у переробній галузі

До реєстру індустріальних парків внесли новий індустріальний парк - «Червоноград». Він розташований на території Червоноградської територіальної громади Львівської області.
Фото - ЛОДА

Як поінформували у Міністерстві економіки України, відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 2 квітня 2024 року, пише ЛОДА. 

«Політика Уряду передбачає стимулювання розвитку переробної промисловості в Україні до рівня розвинених країн, де її частка у загальному ВВП становить 20%. Створення індустріальних парків є однією зі складових цієї роботи – вони забезпечують зростання економіки та створюють нові робочі місця. Новий промисловий майданчик у Львівській області має дати близько 3250 нових робочих місць і залучити інвестиції в розвиток виробництва більше ніж на 1,5 млрд гривень», - розповів заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Індустріальний парк «Червоноград» створили в рамках реалізації проєкту справедливої трансформації вугільних регіонів, який підтримується німецькими партнерами в рамках проєкту GIZ «Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України». На даний час за підтримки Уряду Німеччини та місцевих бюджетів здійснюється розробка комплексної проєктно-кошторисної документації для розбудови інженерно-транспортної інфраструктури індустріального парку. 

Відповідно до концепції індустріального парку «Червоноград» на площі понад 63 гектари створять близько 3 250 робочих місць у переробній промисловості. Зокрема, передбачається, що інвестори започаткують виробництво харчових продуктів, меблів, паперу та паперових виробів, неметалевої мінеральної продукції, готових металевих виробів, машин і устаткування, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів. Також передбачається створення підприємств з деревообробки та виготовлення виробів з деревини та корка. На території парку будуть проводити науково-технічні дослідження, працювати лабораторії, в тому числі з незалежного підтвердження якості сировини та готової продукції.

Конфігурація парку передбачає використання в майбутньому також території терикона колишньої шахти, що може стати пілотним для України проєктом ревіталізації териконів та використання їх для потреб громади.

Обсяг отриманих донорських коштів складає понад 10 млн грн. Загальні інвестиції, які передбачені для розвитку індустріального парку «Червоноград»  на найближчі три роки мають скласти понад 1,5 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ