Слухай онлайн
Cуспільство  |  Спорт

На Волині трьом олімпійцям вручили ордери на нові квартири

Як повідомили 14 вересня Гал-інфо у прес-службі Волинської обласної ради, троє олімпійців отримали ордери на нові квартири.
Фото Волинська обласна рада

Приємна подія стала продовженням урочистостей з нагоди цьогорічного Дня фізичної культури та спорту. Ордери на квартири в одній із новобудов Луцька вручили Майстрові спорту України Міжнародного класу з веслування на байдарках та каное Юрію Вандюку та   Майстрам спорту України Міжнародного класу з легкої атлетики Ірині Климець та Олені Собчук.  Документи  на нове житло спортсменам вручали вручили голова обласної ради Ірина Вахович, радник міського голови Луцької міської ради Ігор Поліщук  та радник голови Волинської обласної державної адміністрації Сергій Бизов.

Квартири олімпійцям закупили на умовах співфінансування обласного бюджету та Луцької міської ради.

"Одна з приємних місій, які ми сьогодні можемо мати, то це те, що спільно з міською радою ми спромоглися на виділення коштів для заохочення найкращих наших спортсменів.  Важливо, щоб влади приймала соціально відповідальні рішення", - зауважила голова облради Ірина Вахович, вітаючи щаслививх власників нового житла. 

Спортсменам вона побажала не зупинятися на досягнутому  і завжди ставити перед собою вищі цілі.

Також очікується, що до кінця цього року довгоочікуване своє житло матиме й легкоатлет Іван Банзерук. 

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, юним волинським спортсменам з інвалідністю призначено стипендії Президента України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ