Слухай онлайн
Cуспільство

Олег Синютка зустрівся із директорами шахт Львівщини

Як проінформували у прес-службі ЛОДА, 20 березня в ДП "Львіввугілля" відбулася нарада за участі голови облдержадміністрації Олега Синютки щодо напрацювання шляхів вирішення актуальних проблемних питань вугільної галузі області.

Участь у нараді також взяло керівництво Сокальського району, м. Червонограда, ДП ʺЛьвіввугілляʺ, директори шахт та керівники профспілкових організацій.

У межах заходу порушили питання господарської діяльності ДП ʺЛьвіввугілляʺ, розглянули проблемні питання роботи підприємства та організаційні заходи щодо стабілізації роботи ДП ʺЛьвіввугілляʺ та зазначили про необхідність проведення роз’яснювальних зустрічей з трудовими колективами шахт щодо тимчасового спаду видобутку та планового виходу із даного становища.

За результатами наради прийняли рішення скерувати звернення в Кабінет Міністрів України щодо пришвидшення виділення ДП ʺЛьвіввугілляʺ з державного бюджету коштів в обсязі 200 млн грн для введення в дію у 2019 році чотирьох нових лав, що дозволить збільшити вуглевидобуток в IV кварталі по відношенню до I кварталу на 18%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");