Слухай онлайн
Політика

Петро Порошенко: Україна отримала історичний шанс на зміни і він має бути реалізований

Президент Петро Порошенко переконаний, що завдяки стабілізації економіки та її зростанню Україна має нині шанс продовжити якісні зміни, які забезпечать зростання добробуту громадян та держави в цілому.

ʺМи забезпечили стабілізацію економіки і зараз економіка країни на підйомі. Тож історичний шанс на зміни, який тепер отримала Україна, точно нашими зусиллями має бути реалізований. Це наш обов’язок об’єднати всіх, хто готовий захищати Україну, працювати заради її процвітання, заради безпеки людей, заради добробуту людейʺ, - сказав Глава держави під час засідання Ради регіонального розвитку Миколаївщини.

ʺКоли ми єдині – немає нічого неможливого для нас.  Ми збудуємо Україну процвітаючих громад, а найголовніше – щасливих, заможних і вільних людейʺ, - додав він.

Петро Порошенко висловив переконання, що країна має стати логістичними воротами в Європу. ʺІ можливості Миколаївщини для того, щоб створити хаб з логістики – це є унікальні можливостіʺ, - додав Президент.

Так само Миколаївщина, яка на думку Глави держави є перлиною півдня країни, має всі умови для розвитку туризму.  ʺНаша формула економічного розвитку гарантує, що кожен громадянин України на власній кишені має відчути реальне зростання економіки через зростання добробуту. Кожен з нас, починаючи вже з цього року, буде відчувати, що щомісяця життя змінюється, що бідність відступаєʺ, - наголосив Президент.

Він зауважив, що ще 3-4 роки тому не можна було говорити про щось подібне, адже російська агресія завдала надто сильного удару по економіці України. ʺЦе не лише сама війна, через яку ми втратили ледь не чверть промислового потенціалу країни. Коли Росія не просто окупувала Донбас, а порізала заводи на металобрухт, а те обладнання, яке могла – вивезла до себе в Росію. Це і закриття Росією ринків для українських товарів – кожне з миколаївських підприємств добре це на собі відчули, включаючи і ʺЗорюʺ - ʺМашпроектʺ, де були повністю обрізані всі контракти з ʺГазпромомʺ. Це і блокада транзиту через територію Російської Федерації на країни Азії – Казахстан, Киргизстан, Китайʺ, - сказав Петро Порошенко.

Президент зазначив, що таким чином Путін сподівався, що припинення торгівлі і зупинка роботи українських підприємств призведуть до безладу та протестів в нашій країні. ʺПлан Путіна був дуже нехитрий: немає продажів продукції – зупиняться підприємства. Зупиняться підприємства – люди будуть викинуті за фабричні ворота. Люди без роботи – почнуться протести. Почнуться протести – влада впаде. А нова влада на колінах приповзе вибачатисяʺ, - сказав він.

ʺАле ми вистояли. Ми з вами знайшли альтернативу у вигляді ринків Євросоюзу. Ми вивели економіку з кризи. Компенсували значну частину втрат. Наповнили золотовалютні резерви, знизили інфляцію. Забезпечили макроекономічну стабільність, очистили банківську сферуʺ, - наголосив Глава держави.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ