Слухай онлайн
Cуспільство

Під час Великодніх свят кордон перетнуло у 3,5 рази менше осіб ніж у 2017

Протягом трьох діб з 7 по 9 квітня 2018 року у спрощеному режимі через кордон співробітники Держприкордонслужби на усіх ділянках кордону оформили 3 024 особи. Для спрощеного пропуску прибуло у 3,5 рази осіб менше у порівнянні з минулим роком, адже у період Великодніх свят 2017 року прикордонники оформили 9 493 особи, - прес-служба Держприкордонслужби.

Державна прикордонна служба України продовжує вживати всі необхідні заходи, аби забезпечити комфортний перетин кордону для подорожуючих громадян та жителів прикордонних регіонів під час Великодніх свят та поминальних днів.

Зокрема на Великдень в пунктах пропуску, де очікувалося збільшення пасажиро-транспортного руху, співробітники прикордонного відомства задіяли допоміжні наряди та створили додаткові робочі місця. Для спрощення та пришвидшення процедур перетинання кордону забезпечено безперервне функціонування «зелених коридорів», визначено додаткові смуги руху для осіб та транспортних засобів.

Крім того, з 7 по 9 діяв спрощений пропуск громадян, які проживають в межах селищних рад прикордонних районів, що межують з Російською Федерацією, Білоруссю та Молдовою. Загалом для здійснення пропуску місцевих жителів було визначено 30 пунктів пропуску, серед яких - 8 діючих, 14 недіючих пунктів пропуску та 8 місць поза визначеними пунктами пропуску. В таких місцях здійснювався ретельний огляд ручної поклажі громадян, проводилися додаткові співбесіди та перевірки. 

Зазначимо, що під час поминальних днів (15-16 квітня), на аналогічних напрямках, для жителів прикордоння також буде діяти спрощений пропуск. При цьому прикордонники спільно з іншими правоохоронними органами докладуть максимуму зусиль, аби не допустити зниження рівня безпеки під час цих заходів.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...