Сьогодні виконком Львівської міської ради затвердив чергові списки на надання допомоги 50 тисяч гривень дітям загиблих захисників і захисниць України та дітям військових з інвалідністю 1-ї групи (отриману через війну).
Про це повідомили в ЛМР.
Зараз виплату отримають 53 дитини, батьки/опікуни яких подали заяви про таку допомогу до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій. Загальна сума виплати складе понад 2,6 млн грн.
Загалом на цю допомогу впродовж 2023-2024 років з міського бюджету Львова уже скерували 27,4 млн грн (13,9 млн грн – у 2023 році та 13,5 млн грн – у 2024 році).
Зазначимо, йдеться про щорічну адресну одноразову допомогу кожній дитині в розмірі 50 тисяч гривень на навчання та оздоровлення (до досягнення повноліття). Для отримання допомоги один з батьків або законний представник (опікун) подає заяву до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій, що на вул. Пекарській, 41. Зразок заяви про отримання такої допомоги – у положенні.
![](/im/printer.png)