Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Працівники Львівської ОВА взяли участь у міжнародній конференції в Луцьку

Участь у конференції сприятиме спільній роботі над проектами транскордонного співробітництва. Про це повідомили в пресслужбі ЛОВА.

Міжнародна конференція «Капіталізація ефектів проектів, реалізованих на польсько-українському прикордонні у фінансовій перспективі ЄС 2014-2020»  відбулась на базі Луцького національного технічного університеті. Цю подію здійснили в межах Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Україна 2014-2020. Учасниками заходу стали працівники Львівської ОВА: т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик, т.в.о. начальника відділу розвитку і промоцій апарату облдержадміністрації Оксана Цісінська, начальник відділу супроводу департамент міжнародного співробітництва Максим Саган та фахівець з управління проектами та програмами Агенції регіонального розвитку Львівської області Данило Петрів.

Учасники говорили про місцеву культуру та історичну спадщину, доступність з точки зору вдосконалення та розвитку транспортних послуг та інфраструктури, безпеку через підтримку розвитку охорони здоров’я та соціальних послуг в межах реалізованих проектів програми транскордонного співробітництва.

У перший день на пленарному засіданні виступила Оксана Цісінська, яка представила роль суб'єктів публічного управління у соціальному розвитку прикордонних територій. Вона наголосила на тому, що транскордонні проекти, які реалізують за участю цих суб'єктів, є важливим інструментом для досягнення цілей розвитку територій та зосередила увагу на викликах з якими стикаються бенефіціари під час реалізації цих проектів. Також вона наголосила на тому, що працівники Львівської ОВА активно беруть участь в різноманітних навчаннях у сфері проектного менеджменту, вони долучаються до написання і реалізації проектів задля залучення грантових коштів в розвиток області. 

На другий день в панельній дискусії виступила Оксана Війтик, яка поділилася досвідом реалізації транскордонного проекту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони».

Участь у цій конференції допомогла побачити різні аспекти транскордонної взаємодії та знайти додаткові контакти для спільної роботи над проектами транскордонного співробітництва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ