Слухай онлайн
Культура

Прем’єра танцювального спектаклю «Сорочки та черевички» у Львові

Прем’єра вистави «Сорочки та черевички» відбудеться у Львові 17 серпня о 19:00 у Першому театрі для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11)

Shoes & Shirts - українсько-американський танцювальний спектакль, створений в результаті колаборації двох хореографів: Пітера Кайла (США) і Антона Овчіннікова (Україна). Відправною точкою для проекту стала ідея про те, що культура корениться не тільки в мові, одязі, кухні або традиціях, але і в тілі. Саме з цієї точки ми почали наші спостереження про те, яким способом люди різних культур виконують ті чи інші повсякденні побутові дії. Підготовчий процес роботи над виставою зайняв майже рік, протягом якого хореографи спостерігали за мешканцями своєї країни, роблячи відеозаписи і замальовки, які потім стали матеріалом для вистави.

У березні 2018 відбулася перша зустріч в рамках проекту. Впродовж тижня українські танцюристи працювали в студії з авторами проекту, виконуючи завдання, відтворюючи записані рухи і пропонуючи власні ідеї. Далі процес повів хореографів ще далі і вони стали звертати увагу на особливості мови і перекладу тих чи інших виразів, пов'язаних з тілом і рухом. Особливий інтерес викликали прислів'я та приказки та сенс, який вкладають в обмін одягом в різних країнах і культурах.

Спектакль-роздум про те, що нас відрізняє і що робить нас однаковими. Кажуть, танець - універсальна мова, зрозуміла без перекладу мешканям усіх континентів. Ви в цьому впевнені? А що, якщо копнути глибше і зробити танцем не складні вигадані рухи, а ті, які ми виконуємо щодня абсолютно неусвідомлено? Що нового ми дізнаємося один про одного?

"Сорочки та черевики" танцювальний перформанс

Хореографи: Пітер Кайл (США), Антон Овчінніков (Україна), Танцівники: Пітер Кайл, Антон Овчінніков, Ярослав Кайнар, Олена Чучко, Вікторія Лось, Ірина Клименко

Композитор: Тетяна Хорошун

Тривалість: 55 хвилин

Вистава створена за підтримки Фонду Громадянської Дипломатії Посольства США в Україні на честь 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та США.

Вистава відбувається в супроводі живої музики.

Квитки у касі театру або за посиланням: https://gastroli.ua/events/vistava-sorochki-ta-chereviki

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");