Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Придбати квиток для проїзду у Львівському електротранспорті відтепер можна за допомогою sms-повідомлення

Пасажири львівського електротранспорту можуть розраховуватися за проїзд з допомогою sms-повідомлень: нову форму оплати підтримує "Київстар", Vodafone і lifecell. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Нові форми оплати за поїзд у електротранспорті Львова. Пасажири львівського електротранспорту можуть розраховуватися за проїзд з допомогою sms-повідомлень: нову форму оплати підтримує "Київстар", Vodafone і lifecell. Послуга передбачає придбання квитка шляхом надсилання повідомлення із спеціальним кодом на короткий номер 877.

"Львів рухається в напрямку впровадження електронного квитка для оплати проїзду у всьому громадському транспорті Львова. Тому ми підтримуємо усі ініціативи, які дозволяють здійснювати оплату за проїзд безготівково. Чимало таких можливостей вже працює в нашому електротранспорті.

Хочу подякувати колегам трьох мобільних операторів — "Київстар", Vodafone і lifecell. Приємно, коли три компанії збираються і спільно запускаємо дуже важливу річ, яку матиме змогу відчути кожен. Мова йде про транспорт. Зараз Львів рухається в напрямку впровадження електронного квитка. Тому для нас дуже важливо, що інноваційні методи оплати ми можемо впроваджувати завдяки нашим колегам. Це спрощує, це пришвидшує і робить процедуру оплати прозорішою і публічною. Ще раз дякую за таку хорошу ініціативу, яку від сьогодні маємо у нашому місті", — наголосив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Sms-оплата за проїзд в електротранспорті Львова стала можливою завдяки мобільним операторам "Київстар", Vodafone і lifecell. Послуга передбачає придбання квитка шляхом надсилання короткого повідомлення на короткий номер 877. А саме відправити на цей номер код маршруту, який є зазначений в транспорті. Як підтвердили представники ЛКП "Львівелектротранс", наліпки з кодом є уже у всіх трамваях і тролейбусах. Після відправлення sms з кодом приходить підтвердження про оплату з кодом підтвердження оплати. Цей код потрібен для того, щоб контролер зміг перевірити валідність квитка. Відповідно у такий спосіб можна оплатити разовий загальний, разовий пільговий, денний і півторагодинний квитки.

"Раді, що вже сьогодні львів’яни зможуть скористатися такою формою оплати. Ми крок за кроком втілюємо в містах України проекти, що дають можливість місцевим мешканцям отримувати послуги від муніципальних служб легко, швидко та зручно, — зазначив Костянтин Вечір, директор по роботі з державними підприємствами, Київстар. — Адже sms — це дуже простий і знайомий для усіх сервіс. Вважаємо, що такий спосіб оплати є зручним для пасажирів. Знаємо, що Львів є прогресивним містом у цьому плані і на сьогодні це не єдиний безготівковий спосіб оплати. Та sms-оплата має потужний потенціал як технологія для проведення платежів. Такі послуги ми запроваджуємо і в інших містах України. На черзі — впровадження інших інновацій: Mobile ID для доступу до електронних послуг міста, аналітичні звіти на базі Big Data-технологій для розвитку інфраструктури й туризму та інші. Будемо разом з нашими колегами, мобільними операторами, запускати більше інноваційних послуг для наших абонентів для спрощення і покращення життя".

Сергій Мамонтов, керівник департаменту продажів великому бізнесу lifecell, відзначив, що sms-оплата за проїзд — це не тільки спрощення для пасажирів, це також дуже важливий крок для збереження екології.

"Ми співпрацюємо з багатьма адміністраціями, але Львів для нашої компанії особливе місто. Це перше місто в Україні, яке отримало 3G зв'язок від компанії lifecell. lifecell завжди прагне розширювати перелік цифрових можливостей для своїх абонентів, тому ми раді, що сьогодні sms-оплата проїзду у міському транспорті стала доступною для всіх мешканців та гостей Львова. Для нас це місто традиційно є стартовим майданчиком для запуску інновацій, звідки ми поширюємо їх на всю Україну. Sms-квиток — це одночасно просто, швидко, зручно та екологічно. І ми поступово будемо впроваджувати цю послугу по всій Україні разом з колегами 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ