Слухай онлайн
Cуспільство

Питання транспортної розв’язки на Городоцькій перенесли

Розгляд проекту ухвали про «Про викуп у ТзОВ «Бескид» для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – цегляної будівлі, загальною площею 268,8 кв.м на вул.Городоцькій,36» перенесено. За таке рішення проголосувало 45 депутатів, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Йдеться про ділянку, де має бути збудована нова транспортна розв’язка.

«Рік часу ми вели переговори з власником цієї будівлі, запропонували йому на вибір п’ять земельних ділянок, але йому нічого не підходить», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами начальника юридичного управління ЛМР Гелени Пайонкевич, відповідно до ухвали, якщо підприємець відмовиться продати ділянку чи взяти взамін іншу впродовж 3 місяців, то міська рада зможе звернутися до суду з вимогою примусового відчуження майна для суспільних потреб.

Нагадаємо, у зв’язку з реконструкцією вулиці Городоцької було вирішено влаштувати нову транспорту розв’язку в районі перетину вулиць Городоцька – Шевченка, яка полегшить транспортне навантаження на ці вулиці.

Вул. Городоцьку та вул. Шевченка буде з’єднано транспортним кільцем, яке знаходитиметься між військовою частиною та Львівським драматичним театром імені Лесі України. Рух по кільцю буде організований, як для автотранспорту, так і для трамваїв. Так, рух по вул. Городоцькій буде одностороннім у напрямку до центру, а рух по вул.Т.Шевченка – одностороннім в напрямку від центру.

«Під час виконання робіт на вул.Городоцькій, виникла хороша ідея закільцювати транспортний рух на вулицях Городоцькій та Шевченка. Запланована ще одна вулиця, яка буде з’єднувати вулицю Городоцьку та Шевченка біля Львівського драматичного театру імені Лесі Українки. Так трамваї, які будуть рухатись по вул. Городоцькій до вокзалу, будуть їхати по вул.Шевченка, далі - робити кільце на новій вулиці і вже потім виїжджати на вулицю Городоцьку. Рух по вул.Городоцькій від театру буде одностороннім. Тут буде достатньо широка смуга в три ряди. Подібна ситуація і на вулиці Шевченка», - зазначив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ