Слухай онлайн
Cуспільство

Розпочався Львівський міжнародний Форум індустрії туризму та гостинності

19 жовтня, відбулося урочисте відкриття щорічного Львівського міжнародного Форуму індустрії туризму та гостинності. Про це повідомили в управлінні туризму та курортів облдержадміністрації.

Участь у відкритті заходу взяли директор департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі Іван Ліптуга, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, почесні гості іноземних держав, науковці.

Ростислав Замлинський у вітальному слові до учасників Форуму зауважив, що ЛОДА активно працює над розвитком туристичної інфраструктури в області та покращенням дорожнього покриття. "Пріоритетним для нас є забезпечення комфортного доїзду до об’єктів туристичної відвідуваності. Відтак спостерігається збільшення туристичних потоків у гірські курорти Сколівського району – Славське, Волосянка та Турківського району, до державного заповідника "Тустань", бальнеологічних курортів – Східниця, Моршин, Трускавець", - наголосив посадовець.

Окрім цього, за словами Ростислава Замлинського, в області розвивається активний туризм, зокрема велотуризм. "Цьогоріч вперше в Україні запустили вагони, спеціально обладнані для проїзду пасажирів із велосипедами сполученням Львів – Мукачеве. Крім того, у Сколівському районі ведуться роботи над створенням веломаршрутів для екстремальних велосипедистів, а також з нарізання дороги від с. Хащованя Львівської області до с. Верхнє Студене Закарпатської області в рамках реалізації проекту "Організація автомобільного зв᾿язку Тисовець – Славсько – Боржава", - повідомив перший заступник голови ЛОДА.

Ростислав Замлинський розповів, що облдержадміністрацією проводиться активна промокампанія для ЗМІ та туристичного бізнесу іноземних країн з метою популяризації туристичного потенціалу Львівщини.

Слід зазначити, що в рамках Форуму працюватимуть три взаємопов’язаних виставки: міжнародна виставка-ярмарок "ТурЕКСПО",  спеціалізовані виставки "Готельний та ресторанний бізнес" і "Континент розваг: Спорт. Відпочинок. Дозвілля".

Львівщина презентує відвідувачам 3D промо відеоролики про туристичні можливості області, можливості відпочинку в Карпатах, бальнеологічні курорти Трускавець, Східниця та Моршин, природні заповідники, а також малі туристичні міста (Жовква, Самбір, Миколаїв, Турка, Старий Самбір інші).

Загалом у Форумі беруть участь понад 130 підприємств, фірм та організацій з 8 країн світу (Україна, Албанія, Литва, Молдова, Польща, Португалія, Туреччина, Угорщина) та 18 областей  України.

Форум триватиме упродовж 19-20 жовтня в Палаці Мистецтв  (м. Львів, вул. Коперника, 17, 3-й поверх).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ