Слухай онлайн
Політика

"Самопоміч" висуне свого кандидата на виборах Президента, - Садовий

"Самопоміч" висуне свого кандидата на виборах Президента. Про це заявив голова партії "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Садовий в інтервю виданню Лівий берег.

«Політичний бомонд, який на 99% контрольований українським олігархатом»

Цікавий парадокс: особисто ваш рейтинг – як мера – не можна назвати високим, зокрема й через “сміттєвий скандал”, однак позиції «Самопомочі» – якщо взяти будь-яку соціологію - доволі потужні.

Коли була парламентська компанія, і Садовий поставив себе на 50 місце, – це була моя принципова позиція. Лідерські партії – трагедія. Нічого доброго це не дає. Ідеологічна партія –шанс для країни. Я маю амбіцію долучитися до побудови ідеологічної партії в нашій країні. Тому жертвую своїм здоров’ям, багато чим іншим. І для мене цінність партії є дуже важливою. Це важко комусь зрозуміти. Тому що ми маємо 99% зовсім інших прикладів. Але я не знаю іншої технології будівництва успішної держави як не через партійне будівництво.

Та це технологія 20 століття, а ми живемо у 21-му. Добре, чи передбачаєте ви дострокові парламентські чи президентські вибори?

Якщо хтось щось не вчудить, то не бачу.

Тоді травень 2019-го. Президентські вибори. Чи бачите ви єдиного кандидата від демократичних сил на противагу Петру Порошенку?

Мені не подобається оце “проти”. Не подобається поняття "демократичні". Є політичний бомонд, який на 99% контрольований українським олігархатом. Напевно, вони будуть домовлятися і якісь будуть розписувати пасьянси. Ми в тих пасьянсах участі не братимемо. “Самопоміч” братиме активу участь в президентській виборчій компанії і у виборах до ВР в 2019 році. Крапка.

Вважаєте, у 2019 році зміни в українській політиці знову реалізовуватимуться силами олігархів?

Я думаю, що ситуація в світі буде впливати і на ситуацію в Україні. Звичайно, що впливи олігархів будуть меншими, але вони не відійдуть в нікуди. Занадто мало часу поки минуло. Їхній вплив ще буде великим.

“Самопоміч” у виборах президента братиме участь в якості кого?

Висуватиме свого кандидата.

І ним буде Андрій Садовий.

Ні. Це партія вирішуватиме.

Не смішить. Це ж очевидно!

Чому? Я не хочу говорити те, що не є в мене на серці. Питання про президентство я чую останнім часом достатньо часто. Відповідь даю просту: “Давайте не забігати наперед”. За два роки багато чого зміниться в нашій країні. Говорити про свої плани – некоректно. Бути президентом, це є відповідальність. Це як сидіти на електричному стільці.

Лівий берег

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...