Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Шахти ДП "Львіввугілля" працюють у звичному режимі, - Дяченко

Станом на 8:00 четверга, 14 січня, усі шахти ДП "Львіввугілля" працюють у звичайному режимі. Виключення – шахта "Степова", де на роботу сьогодні вийшло 80% гірників. Про це повідомив в. о. генерального директора ДП "Львіввугілля" Андрій Дяченко. Повідомилда прес-служба Львівської ОДА.

Шахти ДП "Львіввугілля" працюють у звичному режимі: на роботу не вишли лише 20% гірників "Степової"

Станом на 8:00 четверга, 14 січня, усі шахти ДП "Львіввугілля" працюють у звичайному режимі. Виключення – шахта "Степова", де на роботу сьогодні вийшло 80% гірників. Про це повідомив в. о. генерального директора ДП "Львіввугілля" Андрій Дяченко.

"Видобуток вугілля триває, - зазначив Андрій Дяченко. - Практично усі працівники ДП "Львіввугілля" працюють відповідно до графіків. Відсутні на робочих місцях сьогодні лише 20% робітників шахти "Степової", котрі продовжують протестувати".

За словами Андрія Дяченка, підстав для акцій протесту немає, адже  у середу, 13 січня, на рахунки підприємства надійшло 20 мільйонів гривень. Усі кошти скерували на виплату заборгованої зарплати за листопад. Учора також Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у Державному бюджеті України для погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям за 2015 рік.

Нагадаємо, що у складі  ДП "Львіввугілля" налічується шість шахт: "Вiдродження", "Лiсова", "Червоноградська", "Великомостiвська", "Межирiчанська" та "Степова".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ