Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Театр Лесі запрошує розпочали літо із відвідування вистав

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки запрошує розпочати літо із прекрасного – відвідати театр. В репертуарі на червень заплановано покази трьох вистав та перформативне читання. Про це повідомили 2 червня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Найцікавіші події в цьому місяці:

2,3/06 – "Люди". Вистава від людей, про людей і для людей. Про етап в житті, коли не хочеться робити помилку і виходити з кімнати. Про розбиті серця та розламані стільці.

5/06 – "Мої родичі та інші покидьки". Вистава про минуле, яке досі чаює на кухні та не дає можливості про себе забути. Про родичів, яких ми вітаємо телефоном раз в рік і про тих, які б краще не дзвонили.

6, 13, 19/06 – "From Germany with love". Вистава про листи, які забули на пошті і про світ, який хоче з тобою познайомитися. Єдина вистава у репертуарі театру, де немає жодного актора та актриси.

9/06 – Перформативне читання "Свідки". Історія про людей, які звикли жити у постійній втомі, а їхні душі охопив серцевий протяг. Проєкт реалізовується спільно із "Видавництво Анетти Антоненко" та Польським Інститутом у Києві.

Квитки на всі події доступні за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ