Слухай онлайн
Політика

У партії "Слуга народу" анонсували додаткові закони щодо олігархів

Великий бізнес повинен платити податки, а не намагатися отримати політичні переваги через ручних людей у владі. Про це заявила народна депутатка від «Слуги Народу», заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук в ефірі телеканалу «Еспресо», коментуючи президентський законопроєкт про деолігархізацію.

«Є багата людина, яка в 90-х роках приватизувала якесь підприємство, стала монополістом, купила великі телевізійні канали і намагається обирати до Верховної Ради і Кабінету міністрів тих людей, які їй зручні. 5 років були одні, змінилася влада – прийшли інші. І тепер прийшли ми – абсолютно нові люди, які ніколи не були у владі та ніколи не були пов’язані з політикою, і вирішили кинути виклик системі», – сказала Євгенія Кравчук.

За її словами, наразі в Україні недостатнє законодавче поле, яке регулює діяльність олігархів. Тому й необхідно ухвалити законопроєкт про деолігархізацію. Крім нього, зазначає депутатка, буде ще запропоновано щонайменше 7 додаткових законопроєктів.

«Це антимонопольне законодавство, зміни до закону про політичні партії, вочевидь, буде пакет законів великий. Є рішення, що готуються у процесі. Це нормально», – додає Євгенія Кравчук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ