Слухай онлайн
Cуспільство

У Сколівському лісовому господарстві віднайдшли 530 гектарів квазіпралісів

Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
1/4
Як повідомили 3 липня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, у ДП "Сколівське лісове господарство" віднайдшли 530 гектарів квазіпралісів і природних лісів.

Нещодавно представники ГО ʺДунайсько-Карпатська Програмаʺ за підтримки Фонду Вітлі (Whitley Fund for Nature) завершили свою роботу у ДП ʺСколівське лісове господарствоʺ.

Загалом вдалося виявити понад 500 гектарів квазіпралісів і природних лісів. Ліси, де немає доріг, стежок, сміття, пнів від рубок.

Масиви старовікових лісів були знайдені поблизу сіл Кам’янка, Труханів, Коростів і Козьова Сколівського району. При цьому старовікові ліси вдалося знайти як у низькогір’ї, так і на ділянках, що межують із полонинами на вершинах гір.

Після проведеної роботи в лісі відбулася нарада, під час якої ДП ʺСколівське лісове господарствоʺ погодилося надати статус природних лісів і квазіпралісів виявленим ділянкам, виключити їх з планів рубок та забезпечити сувору охорону.

Нагадаємо також, що виявлені лісові ділянки, особливо в умовах змін клімату, відіграють вкрай важливу роль у забезпечення водного балансу гір, захищають населення від згубних наслідків повеней, паводків, зсувів і селів. Вони є унікальним осередком дикої природи, а з новим статусом матимемо гарантії, що цю роль вони успішно виконуватимуть і в майбутньому.

На черзі досліджень ГО ʺДунайсько-Карпатська Програмаʺ – ДП ʺСлавське лісове господарствоʺ, де надіємося, також збережені старовірові ліси.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");