Слухай онлайн
Політика

У Яценюка підтвердили інформацію про зустріч прем'єра з Ахметовим

Прес-секретар прем'єр-міністра Арсенія Яценюка Ольга Лаппо підтвердила інформацію про зустріч голови уряду з відомим бізнесменом Рінатом Ахметовим. Про це вона написала в Facebook.

"Це була одна з багатьох планових зустрічей прем'єр-міністра України, які він проводить з власниками, керівниками і менеджерами бізнесу - як державного, так і приватного, в рамках системного моніторингу Кабінетом міністрів діяльності найбільших підприємств, що забезпечують створення робочих місць, сплату податків і експортну валютну виручку", - пише Лаппо

Прес-секретар прем'єра повідомила, що Яценюка цікавило питання зменшення обсягів валютної виручки від компаній, що може призвести до зменшення сплати податків до держбюджету.

"Прем'єр-міністр отримав пояснення, що зменшення обсягу валютної виручки пов'язано з істотним падінням на зовнішніх ринках цін на експортну продукцію компаній, до яких має відношення Ахметов. Зокрема, метал і руду. На зустрічі також обговорювалося питання стимулювання експорту. Результатом цієї бесіди є запланована зустріч глави уряду з найбільшими експортерами з метою прийняття заходів стимулювання збільшення обсягів експорту, валютних надходжень у країну, збереження робочих місць та курсової стабільності", - додала вона.

Щодо численних запитів ЗМІ стосовно зустрічі Глави Уряду із Рінатом Ахметовим. Це була одна із багатьох планових зуст...

Опубліковано Ольгою Лаппо 24 березень 2016 р.

РБК Україна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...