Слухай онлайн
Здоров'я

Українські вчені близькі до перемоги над раком

Якщо це станеться, то стане справжнім революційним відкриттям в лікуванні онкозахворювань. Над цією проблемою б’ються кращі медики світу.

А ось в Україні вчені вже реально близькі до того, щоб перемогти рак. Зокрема, це стосується раку шкіри, проти якого вже в найближчому часі можуть з’явитися ліки.

Учені, що працюють в Україні, звернули увагу на рослину щучник, привезену з полярниками Антарктики. Тепер її вирощують в Києві в спеціалізованому інституті.

Рослина продемонструвала, що здатна не замерзати в вакуумі навіть за температури мінус 40 градусів. Мало того, щучник може абсолютно спокійно ставитися до ультрафіолетового опромінення в таких дозах, при яких людська шкіра перетворюється на попіл.

Його гени сподіваються пересадити злаковим культурам, щоб ті стали більш стійкі до температурних перепадів.

В Україні впевнені, що щучник також може стати відмінним природним з’єднанням для того, щоб перемогти рак шкіри. Його протиомеланомну дію вже перевірили на людських клітинах. Повідомляється, що був досягнутий позитивний ефект.

Щоб завершити розшифровку всього геному щучника українським фахівцям поки не вистачає обладнання та засобів. Однак, вони впевнені, що завдяки перспективності їх дослідження, і те і інше знайдеться вже найближчим часом.

Голос українською

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");