Слухай онлайн
Політика

Уряд утворив Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості

Як повідомили у Департаменті комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, відповідний проект установи ухвалив Кабінет Міністрів України під час засідання в середу, 22 липня.
Фото Олена Ляхович, світлина ілюстративна

Очільником новоутвореного Міністерства стане Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський.

ʺЩоб новий міністр зміг виконувати поставлені йому завдання та намічені цілі, потрібно дати йому необхідний майданчик та ресурси. Тобто створити нове міністерство. Я вже казав, що питання давно назріло. Це була наша стратегія та обіцянка ще на початку роботи нашого Уряду. Має бути новий підхід до розвитку промисловості шляхом формування ефективної державної політики та стратегіїʺ, — відзначив під час засідання Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Як зауважив Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський, метою прийняття акта є утворення центрального органу виконавчої влади, відповідального за формування та забезпечення реалізації державної промислової політики у сферах розвитку стратегічних галузей промисловості.

ʺПрийняття цієї постанови дозволить забезпечити сталий розвиток стратегічних галузей промисловості, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до державного бюджету, забезпечить розвиток регіонівʺ, — зазначив Олег Уруський.

За словами Прем’єр-міністра, першочерговий пріоритет нового відомства — оборонна високотехнологічна галузь, яка має значний потенціал в Україні. ʺТому сьогодні ми офіційно даємо старт створенню нового міністерстваʺ, — додав Денис Шмигаль.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ