Слухай онлайн
Здоров'я

В одній з лікарень Львова облаштували 50 реанімаційних ліжок для хворих на COVID-19

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/3
В міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова — найбільша реанімація в Україні. Сьогодні там є 100 реанімаційних ліжок, з яких 50 — для пацієнтів із COVID. Про це повідомили 24 листопада Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

"Від початку пандемії ми збільшували кількість місць, щоб мати змогу рятувати життя львів'янам та жителям області. 50 ліжок — для хворих на коронавірус. Біля кожного ліжка — апарат ШВЛ. Укомплектувати реанімацію було принципово важливо, і нам це вдалося.

Ще 50 ліжок тут — для пацієнтів з іншими хворобами: політравми, інсульти, інфаркти, сепсис та поліорганна недостатність, а також стани після тяжких операцій. Ковід не має стояти на заваді надання і їм якісної допомоги.

Завдяки портативним ренгтген- та УЗД-апаратам наші лікарі мають змогу оперативно виконувати всю необхідну діагностику. Поряд із реанімацією — КТ і МРТ. У лікарні обладнана сучасна лабораторія", — зазначив керівник лікарні швидкої допомоги Олег Самчук.

Наразі в палатах інтенсивної терапії та реанімації перебувають 78 пацієнтів. З них близько 30 — з коронавірусною хворобою. На апаратах штучної вентиляції легень наразі 13 людей.

"Щохвилини наші медпрацівники працюють над тим, щоб кожен з них зміг впоратися з недугою. Наше завдання — пройти цю пандемію з мінімальними втратами. Ми робимо для цього все, що від нас залежить, і навіть більше", — додав Олег Самчук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ