Слухай онлайн
Cуспільство

Xiaomi припинила виробництво популярного смартфона

Зазначимо, китайська корпорація Xiaomi щороку випускає десятки нових моделей мобільних пристроїв з різних цінових категорій, починаючи з вкрай доступних за ціною і закінчуючи дуже дорогими, які обходяться в вкрай великі суми грошей.

Як повідомляє Технофан, цей бренд став робити велику ставку на дочірні підприємства, які є формально незалежними, створюючи і випускаючи телефони з використанням свого фірмового товарного замовлення і логотипу. Так, ще восени 2018 року в продаж був запущений легендарний смартфон Pocophone F1, який виявився першим мобільним пристроєм бренду Poco, створеного компанією Xiaomi спеціально для європейського ринку. Даний флагман став найдешевшим на ринку і при цьому одним з найпотужніших.

Втім, з тих самих пір пройшло півроку року, за які він втомився, і саме тому сьогодні, 4 лютого 2020 року, його виробництво припинили. Про це оголосив офіційний представник бренду Poco в соцмережі Twitter, зазначивши, що на зміну застарілому Pocophone F1 прийшов Poco X2, анонсований раніше. Якщо перший телефон даного виробника насправді був створений з нуля, то новинка стала версією Redmi K30, але для міжнародного ринку. Новинка відрізняється від неї тільки логотипом, тоді як все інше залишилося колишнім, крім хіба що програмного забезпечення, яке також адаптовано під користувачів з Росії, України, Казахстану, Білорусії, Європи, США та інших країн світу.

Одна з головних причин, чому від подальшого виробництва Pocophone F1 вирішили відмовитися, полягає у припиненні виробництва процесора Snapdragon 845 компанією Qualcomm, яка зніме його з виробничих потужностей вже в найближчі кілька місяців. Саме тому немає ніяких причин і далі виробник цей уже застарілий апарат, який не відповідає сучасним вимогам навіть з урахуванням своєї низької вартості. Поки що складно сказати, чи стане бренд Poco в майбутньому створювати і випускати на ринок свої власні моделі смартфонів, або ж тепер він буде просто брати гаджети від Xiaomi і Redmi, після чого встановлювати на них свій логотип, доповнюючи все це фірмовим ПО, і запускати в продаж на міжнародному ринку.

Все це звучить і виглядає особливо кумедно на тлі того, що ще восени 2019 року співробітники Poco запевняли, що їх бренд є незалежним від Xiaomi, створюючи всі свої продукти самостійно. Залишається вірити і сподіватися, що даний виробник електроніки насправді почне створювати по-справжньому нові моделі телефонів, адже інакше ніякого сенсу в такому просто немає, тому що компанія Redmi і сама в змозі реалізувати свою продукцію по всій земній кулі, що вона зараз дуже навіть успішно робить. Флагман Pocophone F1 буде продаватися в магазинах до тих самих пір, поки не вичерпаються його складські запаси, проте його програмна підтримка, навіть не дивлячись на припинення виробництва, продовжиться. Як довго вона буде здійснюватися поки що невідомо.

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо напередодні, у Львові геймери за дві доби хакатону створили гру Repair.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ