Слухай онлайн
Cуспільство

Завершився прийом творів на здобуття премії імені Лесі Українки за 2020 рік

Держкомтелерадіо завершив прийом творів на здобуття урядової премії імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва. Про це повідомили 10 грудня у пресслужбі Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Цього року на здобуття премії у чотирьох номінаціях надійшло 58 літературно-мистецьких творів.

Так, видавництвами та видавничими організаціями на розгляд членів Комітету з присудження премії подано 30 літературних творів: казок, оповідок, скоромовок та віршованих творів від сучасних українських авторів для малечі та дітей середнього шкільного віку, а також повісті, романи, етнологічне дослідження та збірку публіцистичних творів, призначені для юнацької читацької аудиторії.

У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» за премію змагатимуться шість книжкових видань від п’яти видавництв.

Національною спілкою театральних діячів України та її міжобласними відділеннями для участі у конкурсі на здобуття премії висунуто 14 театральних постановок. Це, зокрема, вистави, які йдуть на сценах академічних театрів Києва, Житомира, Івано-Франківська, Запоріжжя, Рівного, Одеси, Вінниці, а також постановки театральної студії «Тандем-клас» Станично-Луганського районного будинку культури та комунального закладу початкової спеціалізованої освіти «Мистецька театральна школа» з міста Одеси

На здобуття премії 2020-го року також висунуто вісім кінотворів: ігрових та анімаційних кінострічок, серед яких героїчна сага «Легенда Карпат», ігрові фільми «Пекельна Хоругва або Різдво Козацьке», «Тільки диво», спільний мультимедійний проект телеканалу «Київ», науково-популярний фільм «Геракл – герой України/Heracles: a person and myths», анімаційний фільми «Цар Плаксій та Лоскотон» та інші.

З повним переліком поданих робіт можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на здобуття Премії імені Максима Рильського цього року надійшла 21 книга.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ