Слухай онлайн
Cуспільство

Життя у гаджетах: які бренди цікавлять українців

Apple - найпопулярніший бренд смартфонів, ноутбуків і планшетів за кількістю відгуків на пропозицію. Якщо говорити про колонки, то це Sony. “Баттл” бездротових навушників: AirPods продають в 13,5 разів більше, ніж AirDots. Які бренди девайсів найбільше цікавили українців у 2019 році - в аналітиці OLX.
Життя у гаджетах: які бренди цікавлять українців

Майже половина онлайн-покупок в Україні припадає на побутову техніку та електроніку - свідчить останнє дослідження GfK. При цьому смартфони купують найчастіше - 19% респондентів.

Аналітика OLX показала - Apple став найпопулярнішим брендом смартфонів у 2019 році. За айфонами до продавців звертались у середньому 7,1 разів по кожному оголошенню. Xiaomi майже наступає на п’яти каліфорнійському гіганту - їхні смартфони отримували по 6,6 відгуків. Бронзу отримав LG з 5,3 відгуками, на четвертому місці розташувались Meizu та Lenovo. Варто зазначити, що Samsung потрапив лише до першої десятки.

Топ-5 брендів смартфонів:

Apple - 7,1 відгуків

Xiaomi - 6,6 відгуків

LG - 5,3 відгуків

Meizu - 5,1 відгуків

Lenovo - 4,1 відгуки

Ноутбуки

Однак одного лише смартфона для комфортного життя мало. Згідно з останніми даними GfK, 68% українців володіють ще й ноутбуком. Найпопулярнішим брендом портативних комп’ютерів став Apple, зібравши в середньому 4,6 відгуки на одну пропозицію про продаж MacBook’ів. Друге місце розділили ASUS та Acer. А трійку лідерів урочисто закрили пристрої Lenovo.

Топ-5 брендів ноутбуків:

Apple - 4,6 відгуки

ASUS / Acer - 4 відгуки

Lenovo - 3,9 відгуки

HP - 3,3 відгуки

Dell - 2,8 відгуки

Планшети

Українці впевнено купують техніку Apple - iPad очолив рейтинг з 4,9 відгуками на одну пропозицію. Планшети від Samsung зайняли друге місце в рейтингу - 4,1 відгуки. 3 відгуки та 3 місце дісталися бренду ASUS.

Топ-5 брендів планшетів:

Apple - 4,9 відгуки

Samsung - 4,1 відгуки

ASUS - 3 відгуки

Acer - 2,9 відгуки

Lenovo - 2,3 відгуки

Портативні колонки

З гарною колонкою і звичайні посиденьки на кухні можуть перетворитися на свято. Так, “королевою вечірок” стала Sony, зібравши 6 відгуків на одну пропозицію. На другому місці опинились девайси від Marshall, під номером “3” розташувались JBL.

Топ-5 брендів портативних колонок:

Sony - 6 відгуків

Marshall - 5 відгуків

JBL - 4 відгуки

Xiaomi - 3 відгуки

Bose - 2 відгуки

Бездротові навушники

“Розваги” у вигляді розплутування навушників мабуть скоро залишаться у минулому, адже новим трендом у світі девайсів стала бездротова гарнітура. Найпопулярнішими за кількістю відгуків на OLX виявились AirDots від Xiaomi та AirPods від Apple - 10 та 9 відгуків на одну пропозицію відповідно.

Якщо б обидві серії зійшлись у “баттлі”, ситуація була би наступною: AirPods коштують на платформі у середньомі 1 540 грн - удвічі дорожче, ніж AirDots. А ось пропозицій про продаж AirDots у 13,5 разів менше, ніж AirPods - 3 100 у порівнянні з 41 800.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ