Слухай онлайн
Cуспільство  |  Історія

Автор "Ікон Революції" хоче особисто відновити їх

Автор знищених "Ікон Революції" на фасаді будинку на вул. Грушевського в Києві, соціальний художник Sociopath висловився проти їх відновлення групою художників і хоче зробити це особисто. Про це він написав у Facebook

Художник вважає, що відновлення графіті без його участі є неправильним, а  з проханням відновити картини ніхто з представників державних інституцій до нього не звертався. Водночас він висловив готовність  відновити трилогію, як тільки ситуація набуде правильного розвитку. 

"Мені, як і Вам, прикро, що таке сталося. Однак, ніхто з представників державних інституцій, окрім простих українців, не звертався до мене з проханням відновити картини. Сподіваюсь, Ви розумієте, що самовільне відновлення у даній ситуації неможливе", - написав він. 

"Читаю, що група художників, начебто, 4 вересня, відновлюватиме малюнки без моєї участі. Прикро, але такий крок, як на мене, є нічим іншим, як спробою обдурити нас усіх та пропіаритися на даній ситуації" - додав автор. 

Sociopath повідомив, що "Ікони Революції" в оригінальному розмірі в одному екземплярі є у його колекції, так само, як і трафарети, якими вони були створені.

"Я обіцяю Вам усім, що відновлю Трилогію, як тільки ситуація набуде правильного розвитку", - запевнив він. 

Українська Правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...