Слухай онлайн
Cуспільство

Більше половини українців вірять, що 2018 рік буде кращим, ніж 2017

Порівняно з минулим роком, опитані українці оптимістичніше дивляться у майбутнє: значущо зросла частка респондентів, які вважають, що прийдешній рік буде кращим, ніж минулий і зменшилась частка тих, хто навпаки вважає, що наступний рік буде гіршим, такі дані Kantar TNS Online Track.

Сумарна частка  респондентів, які вважають, що Новий рік буде для них кращим – 54%. Протилежну думку має 23%.

Для більшості респондентів Новий рік є приводом зібратись усією родиною (так відповіли 49% респондентів).

41% пов’язує свято з нагодою порадувати подарунками рідних та близьких, 39% — з можливістю весело провести час з друзями. Для більше ніж третини опитаних (38%) – це привід замислитись над своїм життям, тим, що зроблено.

Порівняно з минулим роком, значущо зросла частка тих, для кого Новий рік асоціюється з нагодою кардинально змінити своє життя (+5%) та смачною їжею (+7%). Зменшилась частка тих, хто вбачає у святкуванні Нового року привід зібратися родинним колом (-5%).

Жителі Заходу значущо рідше, за вибірку в цілому, пов’язують з Новим роком можливість смачно поїсти (13%). Молодь частіше за вибірку відчуває себе самотньо у Новий рік (9%).

Більшість респондентів будуть прикрашати домівку новорічною ялинкою. Тільки 12% не планують ставити ялинку або використовувати декор з її елементами.

Найчастіше збираються прикрасити оселю штучною ялинкою (43%), близько третини (32%) планує поставити живу ялинку, а 17% — її гілля. Штучне ялинкове гілля, вінки, гірлянди мають радувати 3% опитаних.

Деталі про новорічні звички українських онлайн користувачів, ви знайдете у повній версії звіту Kantar TNS Online Track:

Дослідження проводилось за допомогою онлайн опитування з 23 до 31 жовтня 2017 року. Географія дослідження – вся Україна (крім АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. Вибірка склала 1000 респондентів, квота за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ