Під час цьогорічної зустрічі Міжнародного економічного форуму в Давосі питання розуміння та формування нової технологічної революції, стояли досить гостро, адже вона тягне за собою справжню трансформацію людства. Але чи готовий Львів прийняти цей виклик і що потрібно для того, аби збудувати місто майбутнього? Жителів міста Львова запитують про їхню готовність до змін, які несе четверта індустріальна революція. Щоб долучитись до дослідження, потрібно пройти коротке опитування за посиланням. Про це інформує прес-служба ЛМР.
«Ми є на порозі революції, яка фундаментально змінює те як ми живемо, працюємо та відносимось один до одного. Четверта індустріальна революція приносить багато можливостей та позитивних змін, але також становить певні виклики та загрози. Спільне розуміння є надзвичайно важливим, якщо ми прагнемо формувати спільне майбутнє, яке відображає спільні цілі та цінності. Співпраця є критичною для сталого, справедливого та інклюзивного розвитку міста. Хороша співпраця потребує довіри, взаєморозуміння та спільного бачення.
Саме тому Спільнота Global Shapers започаткувала проект Shaping My City’s Future, за допомогою якого молодь у 54 містах світу намагається знайти відповідь на питання: що потрібно для того, щоб збудувати місто майбутнього, де кожен — незважаючи на стать, вік, етнічність, дохід, вік, здоров’я — може жити та працювати?
Дослідження здійснює Львівський хаб спільноти Global Shapers. Спільнота Global Shapers є ініціативою Світового Економічного Форуму та є глобальною мережею молодих людей, які працюють разом для вирішення місцевих, регіональних та глобальних викликів.
Львівський хаб спільноти Global Shapers планує дослідити шляхом опитування наскільки жителі Львова готові до технології, які формуватимуть міста та суспільство в майбутньому. Цінність цього дослідження полягає в розумінні стану речей серед львів’ян не/проникнення сучасних технологій, не/готовність до їхнього використання чи поширення та бачення технологічної адаптації до розвитку міста", — зазначають у Global Shapers.
Дослідження розпочнеться 28 січня та триватиме до 29 лютого. Після завершення дослідження Львівський хаб опублікує доповідь та представить результатами опитування.
Контакти:
Остап Луцишин, куратор Львівського Хабу, [email protected], +380975702541