Слухай онлайн
Cуспільство

Чиновники Садового пустились берега: міністра освіти не пустили в одну з львівських шкіл

Чиновники Садового не пустили міністра освіти в одну з львівських шкіл. Про це повідомила Лілія Гриневич в своєму Facebook дописі.

Як зазначила міністр освіти Лілія Гриневич, чиновниця з управління освіти міста вимагала написати листа та отримати дозвіл міського голови.

"Мене як Міністра освіти і науки вперше чиновниця від освіти міста Львова не пустила у школу поговорити з тренерами Нової української школи та перевірити впровадження реформи.

Я три роки постійно у відрядженнях, намагаючись згуртувати спільноти вчителів, директорів, тренерів НУШ навколо реформи, бо ми всі співвідповідальні за успіх і продовження НУШ. Як ці зустрічі проходять - подивіться ФБ Міністерство освіти і науки України, там є відповідні онлайнтрансляції. З кожного міста і школи я привожу в МОН зауваження до запровадження реформи - щодо навчання вчителів, якості закупленого обладнання, методичної підтримки шкіл. Потім ми з цим працюємо для корекції процесів", - зокрема зазначила Гриневич.

"Але політичній доцільності байдуже на реформи. Особливо неприємно те, що це школа, в якій я була вчителем біології. Я все одно зустрінусь із педагогами. Вони самі прийдуть на зустріч на іншому майданчику, хоча з огляду на логістику візиту це буде не зручно", - додала Лілія Гриневич.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");