Слухай онлайн
Cуспільство

Депутати звернулись до Президента України щодо нагородження Блаженнішого Святослава Орденом “За заслуги” III ступеня

274 народні депутати підтримали звернення Ростислава Тістика до Президента України щодо нагородження Орденом “За заслуги” III ступеня Блаженнішого Святослава.
Блаженніший Святослав

Ініціативу нардепа Тістика підтримали більшість народних обранців України. “За” проголосували 274 Народних депутатів України різних політичних партій, проти: 0, утрималися: 19, та не голосували: 38. Відповідно до цього Рішення було прийнято позитивно.

Так про це у соціальній мережі фейсбук написав ініціатор звернення Народний депутат України Ростислав Тістик:

“Для мене велика честь бути особисто знайомим із Блаженнішим Святославом. Від початку запровадження в Україні карантинних заходів Глава УГКЦ дуже відповідально поставився до карантинних заходів та звернувся до вірян з проханням обмежити відвідування храмів, запровадивши онлайн-трансляцію Богослужінь.”

У своєму повідомленні він також пригадав, що 14 квітня 2020 року Блаженніший Святослав створив Антикризовий Центр УГКЦ та запропонував всі Церковні об’єкти Української Греко-Католицької Церкви для потреб медичних працівників. В тому числі для обсервації медиків було передано Патріарший дім у Львові.

Далі депутат зазначив, що починаючи з 15 квітня в Патріаршому домі пройшли обсервацію понад 270 медиків, які лікують та доглядають хворих на COVID-19 у 4 лікарнях Львова.

“Тут медики можуть відновитися, пройти реабілітацію і просто відпочити після важкої зміни в лікарні. Також Патріарший дім постійно забезпечує гарячими обідами одиноких людей та малозабезпечені сім‘ї Львова.

ДЯКУЮ Верховному Архієпископу Блаженнішому Святославу Шевчуку, Главі УГКЦ за Ваше велике добре серце та любов до людей!”, – висловився народний обранець.

Зазначимо, що Орден “За заслуги” III ступеня — державна нагорода України для відзначення видатних заслуг громадян в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності.

Орден “За заслуги” має три ступені. Вищим ступенем ордена є I ступінь. Нагородження орденом “За заслуги” громадян України здійснюється послідовно, починаючи з III ступеня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ