Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Голова КВУ: Понад 60% депутатів у радах великих міст - нові обличчя

«61% новообраних депутатів місцевих рад великих міст, становлять т. зв. нові обличчя, які не були представлені у радах попереднього скликання», – про це 20 жовтня заявив голова КВУ Олексій Кошель під час прес-конференції «Формування неформальних коаліцій у радах міст мільйонників».

За словами Олексія Кошеля, під час дослідження було проаналізовано результати виборів у 5 великих містах України. У Київській міській раді було обрано 62% «нових» депутатів, у Дніпровській – 58%, Одеській – 55%, Харківській – 72%, Львівській – 60%. «Таким чином у кожній із міських рад великих міст умовну більшість становлять депутати, які не були представлені у радах попереднього скликання» - наголосив голова КВУ.

За словами голови Комітету виборців, суттєве оновлення місцевих рад великих міст відкриває перед ними нові можливості, зокрема відходу він принципу прийняття популярних для виборців рішень. «Місцевим радам необхідно якомога швидше виходити із передвиборного формату роботи, коли головна увага зосереджувалася на простих і показових для виборців кроків по впорядкуванню скверів і центральних площ та зосереджуватися на базових інфраструктурних проектах» - наголосив Олексій Кошель.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ