Слухай онлайн
Cуспільство

Громадськість контролюватиме діяльність лісових господарств

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської ОДА, у державних лісогосподарських підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства впроваджують механізм громадського контролю.

Громадськість отримає доступ до усіх заходів лісового та мисливського господарства, що дозволить забезпечити прозорість та відкритість роботи.

Про це розповів начальник обласного управління Анатолій Дейнека.

"Відкритість стане одним із пріоритетних напрямків у діяльності державних лісогосподарських підприємств, - зазначив Анатолій Дейнека. - Тому ми запрошуємо громадськість долучитись до контролю лісгоспів на усіх етапах їх роботи".

Зокрема, для огляду громадськості будуть доступні усі плани та дозволи на здійснення рубок, плани лісовідновлювальних робіт. Також повністю відкритою буде інформація щодо використання недеревних продуктів лісу, лісопорушення та браконьєрства. Окрім цього, місцеві громади долучатимуть до обговорення усіх запланованих лісогосподарських заходів.

Необхідну інформацію можна буде отримати на сайті обласного управління та лісгоспів. Календарні плани та погоджувальні документи також висвітлюватимуться на веб-ресурсах Львівського лісозахисного підприємства та Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ