Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Громади потребують співпраці з податківцями для боротьби з неплатниками податків

Через пасивність податкових органів, які не співпрацюють з органами місцевого самоврядування, громади не можуть навести лад зі сплатою податків на своїй території. Про це повідомили в офісі реформ у Львівському РВ АМУ.

Про необхідність такої співпраці з податківцями у питанні сплати податків голова Кам’янка-Бузької ОТГ Олег Омелян заявив на зустрічі міських голів із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою, на якій були присутні і керівники усіх силових структур області. У тому числі і начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області Ігор Кондро.    

Як заявив Олег Омелян, передусім його громада потребує співпраці з податковими органами передусім щодо перевірки підприємців, які перебувають на єдиному податку. Адже частина із них торгує на Кам’янка-Бузькому ринку і не платить жодних податків. «Коли в мене один підприємець платить усі податки, а інший працює начорно і з нього насміхається, то, звичайно, що це погано. І з цим треба боротися», – каже голова Кам’янка-Бузької ОТГ.  

Ще одне болюче питання – плата податку за землю і нерухомість.

«Ми створили власну базу, почали інвентаризувати старостинські округи і усю свою територію, щоби побачити загальну картину по землі і нерухомості. Адже через те, що не всі платять податки за землю і нерухомість, наша громада втрачає кошти. Ми звертаємося з проханням про співпрацю до податкової, а податкова такої бази не має, тож і не може вирішити питання з несплатою податків», – зазначив Олег Омелян. 

На згаданій зустрічі з головою ЛОДА Олегом Синюткою начальник ДФС у Львівській області Ігор Кондро пообіцяли органам місцевого самоврядування  посприяти у вирішенні усіх питань з несплатою податків. Адже без співпраці податкових органів з органами місцевого самоврядування останні не зможуть наповнити свої бюджети.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ