Слухай онлайн
Політика

Кабмін визначився з посадою Уповноваженого із захисту державної мови

Як інформує Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, на засіданні Кабінету Міністрів України 8 липня на посаду Уповноваженого із захисту державної мови Уряд шляхом рейтингового голосування було обрано Кременя Тараса Дмитровича.
Тарас Кремінь. Фото з Facebook-сторінки

Відповідно до вимог статті 49 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», троє кандидатів на посаду Уповноваженого із захисту державної мови, висунуті Міністерством культури, Міністерством юстиції та Уповноваженим Верховної Ради з прав людини - Світлана Бронікова, Тарас Кремінь та Святослав Літинський взяли участь у засіданні Уряду 8 липня, де отримали можливість виступити перед членами Кабміну та відповіли на їхні запитання.

Як вимагає чинне законодавство, переможця конкурсу було обрано з трьох кандидатів шляхом відкритого особистого голосування членів Кабінету Міністрів України за відсутності претендентів на посаду Уповноваженого із захисту державної мови. Тарас Кремінь переміг у рейтинговому голосуванні. 

Відповідно до законодавства, Уповноважений із захисту державної мови обирається строком на п’ять років. Після закінчення цього строку повноваження Уповноваженого припиняються з моменту прийняття відповідного рішення Кабінетом Міністрів України. Особа може бути призначена на посаду Уповноваженого повторно, але не може обіймати посаду втретє.

Кремінь Тарас Дмитрович-біографічна довідка 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");