Слухай онлайн
Політика

Княжицький та Синютка передали на Львівщину 800 захисних костюмів для медиків від Фонду Порошенка

Народні депутати від “Європейської солідарності” Микола Княжицький та Олег Синютка передали медзакладам Львівщини чергову партію професійних захисних костюмів та окулярів для лікарів, які працюють з хворими на коронавірус.

Нардепи відвідали три ключові лікарні Львова, які сьогодні є опорними у наданні допомоги хворим на коронавірус - Львівську обласну інфекційну лікарню, клінічну лікарню №8 та ОХМАДИТ. 

“Ми переконані, що сьогодні ці засоби дадуть можливість зберегти і захистити лікарів. На превеликий жаль, сьогодні в Україні понад 800 медиків  мають зараження коронавірусом. Якщо епідемія піде таким темпом, то скоро нас буде нікому захищати і нікому лікувати. Практично кожен шостий з тих, хто сьогодні хворий на COVID-19, це український лікар. Тому зараз наше головне завдання – захистити медика. Завдяки Фонду Порошенка ми сьогодні як депутати від “ЄС” маємо можливість передати для лікарів ті речі, які збережуть їхнє здоров’я і захистять їх від біди”, - наголосив Олег Синютка.

Народний депутат Микола Княжицький зазначив, що це вже друга партія захисних костюмів, які передані на Львівщину від Фонду Порошенка. Також нардепи від “ЄС” привезли до медзакладів освячені паски. 

“Більшість моїх колег з фракції Європейської Солідарності в міру можливостей самі закуповують спецодяг для медиків, а для лікарень -  обладнання. Лікарі звичайних медзакладів і далі не захищені. Ми маємо берегти себе та лікарів. З усіх хворих в Україні їх 20 відсотків. Це дуже багато” - сказав Княжицький. 

Нагадаємо, що раніше народні депутати від "Європейської Солідарності" Микола Княжицький та Олег Синютка передали від Фонду Порошенка на Львівщину першу партію професійних захисних костюмів для медичного персоналу. Також Львівська міська клінічна лікарня №8 отримала від депутатів “ЄС” та Фонду апарат штучної вентиляції легень, а Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи - партію реанімаційного обладнання та медичної апаратури.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ