Слухай онлайн
Cуспільство

Львів на порозі нового скандалу. У Садового готуються перенести ринок «Вернісаж»

У Львівській міській раді готуються перенести ринок товарів народного промислу «Вернісаж» з площі Вічевої,1 у центрі міста в район Високого Замку на ріг вулиць Кривоноса та Замкової. Це випливає з підготовленої у стінах Ратуші відповідного проекту ухвали, який є у розпорядженні «Погляду».

У тексті проекту, зокрема, сказано:

«Розглянувши звернення Львівського комунального некомерційного підприємства «Центр розвитку туризму м. Львова» від 25.09.2012 №93… міська рада ухвалила:

Погодити Львівського комунального некомерційного підприємства «Центр розвитку туризму м. Львова» місце розташування земельних ділянок та надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Кривоноса – вул. Замковій у постійне користування для розміщення ринку з продажу товарів народного побуту за рахунок земель, що не надані у власність або користування».

Для розміщення нового ринку пропонується об’єднати три ділянки на вулицях Кривоноса та Замковій площею, відповідно, 0,05 га, 0,0769 га та 0,06 га.

Згідно з проектом ухвали, ЛКНП «Центр розвитку туризму м. Львова» пропонується подати у встановленому порядку на затвердження міській раді проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Під проектом ухвали уже стоять підписи начальника організаційного управління І. Сірка, начальника управління «Секретаріат ради», Л. Зубача, начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин М. Бокала, начальника юридичного управління Г. Пайонкевич, директора департаменту містобудування А. Павліва, голови Галицької рай адміністрації І. Маруняк, заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури В. Шевчука та першого заступника міського голови О. Синютки.

Натомість проект ухвали наразі не завізували представники депутатського корпусу - голова постійної комісії землекористування А. Валько, голова постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища А. Гутник і секретар ради В. Павлюк. До речі, усі троє представляють ВО «Свободу», яка конфронтує з мером Львова.

Нагадаємо, що це вже не перша спроба прибрати з центру Львова популярний у туристів «Вернісаж». Свого часу на його місці пропонували зводити підземний паркінг і готель. Спроби виселити ринок завжди закінчувалися резонансними протистояннями його працівників і львівських митців із міською владою. Представники «Вернісажу» на знак протесту проти виселення ринку неодноразово пікетували Ратушу.

pohlyad.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ