Слухай онлайн
Політика

Мер Львова зустрівся з послом Швейцарії в Україні

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/3
Надзвичайний і повноважний посол Швейцарської Конфедерації в Україні та Республіці Молдова Клод Вільд завітав до Львова, аби відвідати Leopolis Jazz Fest і компанії зі швейцарськими інвестиціями, які працюють тут, а також краще познайомитись із життям міста. Відтак, зустрівся з мером Львова Андрієм Садовим. Про це повідомили 25 червня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Як відзначив пан посол, у Львові він не вперше, однак здебільшого відвідував місто транзитом, тож лише зараз має нагоду сповна насолодитись містом та дізнатись про нього більше, а також зустрітися з місцевою владою. "Моя дружина була зі мною у Львові 2 роки, і цього разу, прибувши до міста, вона була вражена змінами в ньому та динамікою розвитку. Це і результати вашої роботи, і креативність мешканців Львова, і загалом – атмосфера", – зазначив Клод Вільд.

За словами мера Львова, у доковідний час місто приймало близько 2,5 млн гостей щороку. Цьогоріч же Leopolis Jazz Fest є першим таким масовим заходом для львів’ян та гостей міста з часу послаблення карантину. «Тож упродовж 5 днів Львів є світовою столицею джазу. Власне, цьогоріч лише 2 міста в світі проводять джазові фестивалі – Львів та швейцарське місто Монтре. Але як першим – нам складніше», – зауважив мер.

Як відзначив пан посол, він планує відвідати у Львові офіс швейцарської компанії "Nestle", а також відділення українського "Банку Львів", де контрольний пакет акцій належить швейцарському інвестору.

Відтак обговорили політичну й економічну ситуацію в Україні та світі.

Довідка

Клод Вільд – надзвичайний і повноважний посол Швейцарії в Україні та у Молдові з резиденцією у Києві з 2019 року. Дипломатичну кар’єру розпочинав як учасник швейцарських миротворчих місій до Африки, пізніше працював у Швейцарському федеральному відділі політичних справ у різних країнах світу, Бюро інтеграції Федерального департаменту закордонних справ (ФДЗС) та місії Швейцарії в ЄС. Також у різні роки працював у посольствах Швейцарії в Росії та Канаді й постійному представництві Швейцарії при ОБСЄ, ООН та міжнародних організаціях у Відні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ