Слухай онлайн
Cуспільство

На базі Львівської політехніки запрацює магістерська програма з публічного управління ОТГ

У Львівській політехніці відбудеться відкриття магістерської програми «Публічне управління об’єднаними територіальними громадами» спільно з Львівською обласною державною адміністрацією. Про це сьогодні, 27 березня, під час брифінгу повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Дуже важливим є те, що Національний університет «Львівська політехніка» відгукнулась для того, аби відкрити відповідний магістерський курс, щоб підготувати кадри, які значно інституційно зміцнять ті чи інші об’єднані територіальні громади», - зазначив Ростислав Замлинський.

Вибірковий блок «Публічне управління об’єднаними територіальними громадами» спрямований на допомогу державним службовцям та службовцям органів місцевого самоврядування в підвищенні їхньої кваліфікації, стажування та професійного росту. 

«Ми маємо досвід такої підготовки. Цьогоріч ми вперше у межах цієї спеціальності розробили нову освітню програму, що передбачає підготовку фахівців з публічного управління об’єднаними територіальними громадами», - зазначив проректор з науково-педагогічної роботи НУ «Львівська політехніка» Олег Давидчак.

Окрім того він також додав, що ця програма містить відповідні дисципліни та блоки. Розрахована на 30 місяців підготовки.

«Ми пропонуємо зручну форму навчання – вечірню та заочну. Ми підготуємо фахівців, які зможуть більш, ніж фахово вирішувати проблеми, які виникають  перед об’єднаними територіальними громадами», - додав Олег Давидчак.

НУ «Львівська політехніка» співпрацює з Вищою професійною школою державного управління Тюрингії (Німеччина), а, відтак, у слухачів курсу буде можливість навчатися за кордоном.

«У нашій навчальній програмі передбачено безкоштовне стажування в Німеччині, зокрема місцевих вишах, де студенти зможуть здобути безцінний досвід. Але найголовніше – незабутній міжнародний досвід», - наголосив   завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Назар Подольчак.

Зазначимо, що на території Львівської області діє 35 об’єднаних територіальних громад. Реформа децентралізації на Львівщині триває.

«Дуже важливо вжити додаткових заходів щодо підготовки якісних та кваліфікованих фахівців, які потім реалізовуватимуть реформу децентралізації на території тої чи іншої об’єднанох територіальної громади. І , безпосередньо, мешканці матимуть можливість побачити реальний ефект цієї реформи», - підсумував Ростислав Замлинський.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...