Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині створюють спеціалізовані служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний з робочим візитом відвідав громади, де за кошти державної субвенції створюють спеціалізовані служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА. 

Так, для розширення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб запровадили нову субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам у розмірі 274,2 млн гривень, завдяки якій 125 громад отримали кошти для створення та покращення діяльності притулків, денних центрів, консультативних служб, придбання автомобілів для мобільних бригад при притулках.

Львівщина на ці цілі отримала майже 18,5 млн грн. Кошти субвенції спрямували на три громади. Окрім цього, фінансовий ресурс передбачений для придбання автомобіля та доукомплектування соціального закладу в області.

Відтак, йдеться про створення притулку для жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства у Моршинській громаді, створення денного центру для осіб, які постраждали від домашнього насильства, з кризовою кімнатою у Дрогобицькій громаді, створення денного центру для осіб, які постраждали від домашнього насильства, з кризовою кімнатою у Новороздільській громаді, закупівлю автомобіля та доукомплектування Центру соціально-психологічної допомоги у Львівській області.

Питання розширення мережі спецслужб є пріоритетним для Міністерства соціальної політики України. За словами  Міністра Марини Лазебної, була проведена титанічна робота з усіма регіонами для того, аби з’ясувати, де і у яких службах потреба людей є найбільшою. Саме тому зараз дуже важливо, щоб кошти субвенції були вчасно та ефективно використані.

У вищезазначених громадах Львівщини уже проводять будівельні роботи на об'єктах щодо створення притулку та денних центрів із кризовими кімнатами.

Віталій Загайний особисто перевірив хід цих робіт, поспілкувався із керівниками громад. Він зауважив, що робота у цьому напрямі має бути відповідальною та ефективною.

«Дуже важливо, що  проблематика домашнього насильства переходить на рівень громад, це дозволить залучити до вирішення даної проблеми більшу кількість фахівців та  своєчасно надавати необхідну соціальну послугу. Тому маємо сконсолідувати зусилля і відповідально поставитися до створення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих на Львівщині», - зазначив Віталій Загайний.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ