Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

Наркохворих у Львові на 2,6 млн. грн. прохарчує сумнівний ФОП

Йдеться створеного в кінці минулого року ФОПа Попко Оксану Богданівну, з якою, згідно інформації у відкритих джерелах, має намір укласти договір під час застосування переговорної процедури Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень" – щодо надання послуг з харчування стаціонарних хворих на 2 606 400,00 грн. без ПДВ.

Водночас низка фактів свідчить про те, що ФОП Попко Оксана Богданівна (дата реєстрації 16.11.2020 року) пов’язана із ФОПом Козаком Володимиром Мар'яновичем, з яким директор КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень» Кабанчик Мирослава Орестівна раніше неодноразово підписувала договори за результатами закупівель послуг по забезпеченню харчування (зокрема, за результатами відкритих торгів в 2020 році на суму 3, 796 млн. грн.).

Даний зв’язок підтверджує, зокрема, участь ФОП Попко Оксани Богданівни у закупівлі послуги їдалень (послуги по забезпеченню харчування стаціонарних хворих) з очікуваною вартістю: 4 360 660,00 грн. з ПДВ, що була проведена півроку тому КНП Львівської обласної ради "Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень". Участь у цьому тендері також брали ТОВ «Хелсі Смарт Фуд» та ФОП Місько Орест Михайлович.

ФОП Попко О.Б., пропозиція якої була відхилена, у ході даної закупівлі «спалилася», зокрема, на тому, що поміж документів пропозиції, не маючи усіх необхідних своїх документів, завантажила чужі – ті, які за «дивним» збігом обставин оформляв ФОП Козак В.М. Йдеться, зокрема, про копію договору оренди приміщення (за адресою; м. Львів, вул.Сахарова, 42) від 01.09.2020 року, що був укладений між директором ПАТ «Промбудприлад» та підприємцем Володимиром Козаком. Копію рішення про державну реєстрацію потужності оператора ринку, що було видано ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області – із найменуванням оператора ринку: кафе-бар «Файні страви» ФОП Козак Володимир Мар'янович.

З відомостей на сайті Prozorro також відомо, що під час розгляду тендерної пропозиції учасника ФОП Попко О.Б. було виявлено інші невідповідності в документах. що подані учасником у тендерній пропозиції. Зокрема, учасником не було надано копії аналогічного договору за предметом закупівлі з усіма додатковими угодами, додатками та специфікаціями до договору, копії видаткових накладних чи актів, що підтверджують виконання вказаного договору.

Повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури з ФОП Попко Оксаною Богданівною КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень» опублікувало 04 червня 2021 року. Аргументується дане рішення тим, що у зв’язку з відміною двох процедур відкритих торгів по предмету закупівлі - послуги їдалень (послуги по забезпеченню харчування стаціонарних хворих) - на 2 606 400,00 грн. без ПДВ через недостатню кількість поданих пропозицій, виникла «необхідність забезпечити своєчасне та безперебійне харчування стаціонарних хворих».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ