Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

«Очима дітей»: у Львові презентували творчі роботи пацієнтів Клінічного центру дитячої медицини

У Львівському палаці мистецтв представили майже 30 дитячих робіт, які намалювали маленькі пацієнти, які зараз проходять лікування у гематологічному та хірургічному відділеннях Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Про це повідомляють на сайті ЛОДА. 

Впродовж пів року художниця Христина Валько та ще 3 волонтерів проводять заняття із живопису у лікарні щочетверга. Окрім святкувань днів народжень дітей, вони намагаються їх відволікати від лікарняних буднів творчою працею. Така арттерапія є чудовим способом підтримки та розвитку дитячої творчості, а також є допомогою у подоланні стресу та тривоги, що часто супроводжують лікування.

Діти не лише малюють картини, вони творять власну атмосферу радості та надії навколо себе. У їхніх роботах відбивається внутрішній світ, багатий фантазією та вірою у краще майбутнє. Кожна краплина фарби на полотні - це ще один крок до одужання та підтримки.

Під час виставки представники Благодійного фонду «Із янголом на плечі» оголосили про запуск виробництва речей, на яких надрукують роботи однієї дитини-пацієнтки ЗУСДМЦ. Йдеться про хустки, футболки та горнятка. Мета – зібрати кошти на матеріали для подальших майстер-класів.

«У кожній людині сонце. Тільки дайте йому світити», - казав ще в давнину Сократ.  Ви - те потужне світло, що розвіює темряву,  енергія – яка здатна змінювати світ і творити добро! Ваші картини прекрасні, бо здійснюють велику місію, вони надихають,  дають віру і силу, що все у цьому житті можна здолати і бути переможцем у цей непростий для нас час. Висловлюємо подяку лікарям, волонтерам і всім хто допомагає дітям. Ви для них, наче ангели охоронці, які завжди готові прийти на допомогу та підтримати їх у всьому», - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОВА Ірина Гаврилюк.

Організатор заходу - Благодійний фонд «Із янголом на плечі» — це спільнота із майже 200 волонтерів, що опікуються дітьми з онкогематологічними та орфанними захворюваннями, літніми людьми та дітьми з інтернатів. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ