Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Понад десяток підприємств із територій активних бойових дій вже перемістились на Львівщину

Львівська ОВА спільно з Міністерством економіки та Міністерством інфраструктури продовжує сприяти релокації підприємств із територій України, де ведуться активні бойові дії, на Львівщину. Так, станом на сьогодні вже понад як 190 підприємців заявили про своє бажання перевезти виробництва на Львівщину.
фото - пресслужба Львівської ОВА

Про це інформує пресслужба Львівської ОВА.

«Департамент економічної політики обробив вже 193 заявки на релокацію. Тобто, ми отримали від підприємства сформульований запит в якому підприємець вказує технічні вимоги до виробничих, складських чи будь-яких інших площ, які він має використовувати в межах своє підприємницької діяльності і на кожен з цих запитів профільний підрозділ надав відповідну пропозицію»,- розповів під час брифінгу керівник департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Відтак, станом на сьогодні з опрацьованих заявок вже 13 підприємств переїхали на територію Львівської області. Це виробництва, які працюють у галузі агропромислового комплексу, легкої та хімічної промисловості. Вони самостійно перевезли свої виробничі потужності на Львівщину. Ще 4 компанії наразі прямують на Львівщину, 101 - фактично прийняла рішення про релокацію, наразі допрацьовують окремі технічно-юридичні питання.

З понад 100 компаній, які прийняли рішення про переїзд, 50 вже мають майбутню локацію для розташування, проте наразі чекають на допомогу з переїздом від Укрпошти та Укрзалізниці. 

Тим же, хто таких управлінських рішень не прийняв, департамент економічної політики сприяє у наданні складів для тимчасового розміщення обладнання.

«Ми розуміємо, що підприємцю деколи буває складно швидко прийняти управлінські рішення. Тому ми розробили систему складів. Туди підприємства можуть завезти своє обладнання, тимчасово його там розмістити. Поки підприємець не прийме рішення, обладнання зберігається на складах безоплатно. Доступ до нього має лише підприємець, або ж представники силових структур, які здійснюють охорону об’єкту», - наголосив Степан Куйбіда.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ